Vybavení & služby

Vkusně zařízené hotelové pokoje nabízí nejen místo pro odpočinek a klid na práci, ale disponují i plně vybaveným kuchyňským koutem.

Široká paleta hotelových služeb zahrnuje možnost praní a žehlení prádla ve vlastní prádelně, parkování v areálu hotelu na privátním parkovišti nebo donášku snídaně na pokoj. A na vás zbývá jen , jestli si vyberete jednolůžkové nebo dvoulužkové studio s manželskou nebo oddělenou postelí.

Kuchyňská linka na každém pokoji

kuchyňská linka se dřezem
varná deska
mikrovlnná trouba
rychlovarná konvice 
vestavná lednice
kuchyňské nádobí a náčiní
kávovar Nespresso

Vybavení hotelových pokojů

lůžko s nočním stolkem a lampičkou
pracovní stůl s křeslem a lampičkou
jídelní stůl s čalouněnými křesly
elektrický vysoušeč vlasů
telefon
LCD televizor s kabelovou televizí
šatní skříň s digitálním trezorem
Wi-Fi

Snídaně až na pokoj

V případě vašeho zájmu vám přineseme snídani až na váš pokoj. Snídaně jsou servírovány v uzavřených boxech umístěných do stylových proutěných košíků. Nebudeme vás rušit, snídani najdete před dveřmi pokoje.

Vlastní prádelna

Zapomněli jste si náhradní oblek, košili nebo se váš pobyt nečekaně prodloužil? V hotelu nechybí ani vlastní profi prádelna. Vaše oblečení bude do druhého dne zase jako nové, čisté a vyžehlené.

Bezpečné parkoviště

Vaše pohodlí a váš klid je naší prioritou. U nás nebudete hledat volné místo pro zaparkování vašeho vozu. Hotel disponuje uzavřeným parkovištěm, které je pod neustálou kontrolou kamerového systému. Parkování je po dobu pobytu zahrnuto v ceně ubytování.