Pokoje

Poskytujeme ubytování v 27 prostorných, plně zařízených pokojích. Náš hotelový koncept je vhodný jak pro krátkodobý, tak i pro dlouhodobý pobyt.

Hledáte ubytování v klidné části Mladé Boleslavi, kde budete mít vše u ruky? Potřebujete zázemí při obchodní nebo pracovní cestě? Naše prostorné pokoje nabízí plně vybavenou kuchyňskou linku i dostatek pohodlí pro práci. Samozřejmostí je snídaně servírovaná až na pokoj, ale i vlastní prádelna a zabezpečené parkoviště. Snažíme vyjít vstříc všem vašim požadavkům. Naším cílem je, abyste od nás odjížděli s dobrou náladou a rádi se k nám opět vraceli.

Aktuálně pro vás připravujeme dalších 19 klimatizovaných pokojů v nové budově hotelu.

Jednolůžkové
studio

K dispozici máme 17 jednolůžkových studií s vybavením ideálním pro manažery a hosty, kteří potřebují naplno pracovat i na pokoji.

Dvoulůžkové studio typu Apartmá
s oddělenými lůžky

Specialitou hotelu jsou čtyři dvoulůžková studia typu Apartmá s oddělenými lůžky v každé z místností, ve kterých můžete nerušeně odpočívat či pracovat odděleně.

Dvoulůžkové studio typu
Delux s manželskou postelí

Dvoulůžková studia typu Delux s manželskou postelí jsou stylově a komfortně zařízeny. Vybrat si můžete i atypický pokoj Delux v podkrovní části hotelu.

Poznejte naše služby

HOTEL OSVIT je komfortně vybavený pro manažerské a dlouhodobé ubytovaní.