HOTEL OSVIT

Moderní Aparthotel
v Mladé Boleslavi

Představte si moderní hotel jenom kousek od centra Mladé Boleslavi, který nabízí komfortní ubytování a perfektní hotelové služby. Pokud takový hotel hledáte, tak se vám jistě bude líbit u nás. V současnou chvíli poskytujeme ubytování v 27 pokojích. 17 x jednolůžkové studio, 6 x dvoulůžkové studio Deluxe s manželskou postelí, 4 x dvoulůžkové studio typu Apartmá s oddělenými lůžky.  Mimo to nabízíme i zabezpečené parkování v areálu hotelu, vlastní prádelnu, wifi, kabelovou televizi. Samozřejmostí je i výtah. Pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem, nechybí křeslo ani pracovní stůl. Třešničkou na dortu je plně vybavený kuchyňský kout a to na každém pokoji.

Aktuálně připravujeme nových 19 klimatizovaných pokojů, restauraci, lobby bar a venkovní terasu.

Hotelový servis a vybavení

Jsme připraveni poskytnout perfektní zázemí pro váš krátkodobý i dlouhodobý pobyt. Nejen plně vybavená kuchyň na každém pokoji, ale i na obchodní jednání můžete vyrazit v čistém a vyžehleném oblečení, o které se vám postaráme v naší prádelně. Samozřejmostí je i bohatý snídaňový servis přímo na váš pokoj.

Vybavení a služby

Snídaně až na pokoj

V případě vašeho zájmu vám přineseme snídani až na váš pokoj. Snídaně jsou servírovány v uzavřených boxech umístěných do stylových proutěných košíků. Nebudeme vás rušit, snídani najdete před dveřmi pokoje.

Občanská vybavenost

V blízkém okolí je kompletní občanská vybavenost – zdravotnická zařízení, pobočky bank, restaurace, obchody, čerpací stanice, sportovní centrum a autobusová zastávka vzdálená pouhých 100 metrů od hotelu.

Kino
Divadlo
Fitness
Nakupní centra
Zdravotnícká zařízení
Čerpací stanice

Příroda na dosah ruky

Národní přírodní památka Radouč se rozkládá na části skalnatého svahu na levém břehu údolí Jizery v bezprostřední blízkost okraje města Mladá Boleslav. Od hotelu OSVIT je vzdálená pouhých 300 m. Zřízena byla v roce 1977 k ochraně význačných vápnomilných a teplomilných společenstev opukových skal s ojedinělým výskytem devaterky poléhavé (Fumana procumbens) v Čechách.

Více o NPP Radouč (Wiki)